Daugiau nei 100 užsakymų kasdien ir daugiau nei 2000 dalinių krovinių per mėnesį – tokios „Litcargo“ vykdomų tarptautinių pervežimų apimtys. Įmonė atlieka visų pageidaujamų temperatūrinių režimų pervežimus (0–+6°C, –18°C, +18°C, sausi /nekontroliuojamos temperatūros kroviniai). Krovinių kiekio galimybės – nuo 1 dėžutės iki 33 palečių.

Dalinių krovinių pervežimas atliekamas visoje Europoje, o pagrindinės įmonės krovinių transportavimo kryptys – Latvija, Estija, Suomija, Lenkija, Vokietija, Italija, Belgija, Olandija, Prancūzija, Ispanija, kuriomis įmonė perveža daugiausiai krovinių.

Paslaugų kokybės užtikrinimas

UAB „Litcargo“ Klientams ir Partneriams aukščiausią paslaugų kokybę už konkurencingą kainą padeda užtikrinti šie veiksniai:

  • plačiai išvystytas pervežimų tinklas;
  • optimaliai suderinti maršrutų grafikai;
  • automatizuoti transporto ir užsakymų valdymo procesai. Klientui pageidaujant, informacija apie pervežimo eigą gali būti teikiama nuolatos;
  • kvalifikuoti įmonės specialistai;
  • techniškai tvarkingos, visus reikalavimus ir standartus atitinkančios transporto priemonės, kuriose įdiegta navigacinė temperatūros ir maršruto kontrolės įranga;
  • įmonės sandėliai Latvijoje ir Lietuvoje, taip pat yra galimybė naudotis partnerių sandėliais kiekvienoje Europos valstybėje, į kuriuos vežami kroviniai.

Komanda

„Litcargo“ darbuotojų atranka vykdoma, remiantis aukštais profesionalumo kriterijais, svarbiomis kandidatų asmeninėmis savybėmis ir įgūdžiais, tad jus aptarnaus ir jūsų krovinių tarptautiniu pervežimu pasirūpins tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai. 

El. paštas info@litcargo.lt
Biuro adresas Ukmergės g. 120-2, 08100 Vilnius, Verslo centras „Baltic Hearts“, B korpusas  
© 2022 UAB Litcargo. Visos teisės saugomos. SEO Paslaugos - TaurusMedia.lt